Vajinal Dolgu

Cerrahi yöntem dışında vajen estetiği uygulamaları oldukça yaygın hale gelmekte. Özellikle doğum, hormonal dengesizilik ve yaşa bağlı vajinal değişiklikler birçok kadını rahatsız etmekte.  Vajinal dolgu uygulaması kolay ve sonrasında komplikasyonu cerrahiye göre daha az.

Vajinal Dudak Dolgusu

Labia yani vajinal dudak dolgusu labia şişirme olarak da adlandırılabilir.  Büyük dudak işlem sonrası daha dolgun, pürüzsüz ve genç görünümlü olur. Labia içine hyaluranik asit enjekte edilir. Kullanılacak miktar kişiye göre değişir. İşlem sırasında rahatsızlık vermemesi amacıyla yüzeyel anestezik maddeler kullanılabilir.

İyileşme oldukça hızlı olup 5-10 gün içinde tamamlanır.

Q Shot

Klitorise ve vajen duvarlarına kan akımı artışı sağlayarak cinsel duyarlılığın artışını sağlar. PRP de uygulanınca hücre yenilenmesini artar ve istenilen etki daha fazla olur

G Shot

Vajinal duyarlılığın fazla olduğu düşünülen G noktasına (Grafenberg Spot) hyaluranik asit enjeksiyonu ilişki sırasında hissetme ve cinsel hazzı arttırır.

vajinal dolgu

Bu sitedeki içerik bilgilendirme amaçlı olup tanı ve tedavinin mutlaka bir doktor tarafından yapılması gerekir. Bu bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Tanı ve tedavide doktorun kişisel bilgi, deneyim ve yeteneği en önemli faktördür. Copyright © 2000 - 2023 İrfan Tarhan Tüm Hakları Saklıdır.